skvlajka

Zoo Punta Verde

Zoo Punta Verde Lignano

Zoo funguje od roku 1979 a jedná se o soukromé zoo, nezávislé na veřejných dotacích. Rozkládá se na ploše cca 100 000metrů čtverečních a chovají zde přes 1000 zvířat (150 druhů) v 70 výbězích.

Nejedná se o klasické Zoo, jak jej známe my, ale zahrada je orientována na co největší imitaci přirozeného prostřední nejen zvířat, ale i rostlin s cílem zajistit jejich reprodukci.

Otevírací doba je různá podle ročního období, v zimě je Zoo uzavřena. Více na webu zahrady. Zoo najdete kousek od Lignana. Cena vstupného je 13Eur pro dospělé a 10Eur pro děti.

Napište nám svůj postřeh

Kam dál


Zvětšit mapu

 
 

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu. Připravili jsme i speciální stránku s vyhledáváním zájezdů.