skvlajka

Zájezdy Lignano

Níže uvádíme dva odkazy na cestovní agentur.y Odkazy jsou předvyplněny na destinaci Lignano. Ostatní parametry, zejména termín dovolené, formu dopravy a typ ubytování vyplňte dle vlastních požadavků přímo na cílových stránkách.

My do Itálie cestujeme obvykle s Italieonline.eu můžeme je vřele doporučit. Pronajímají hlavně ubytování, zbytek si zařizujeme sami. Odkaz vede přímo na stránku s nabídkou ubytovacích kapacit v Lignanu.

logo italieonline logo invia

Italieonline.eu

Zájezdy do Itálie kupujeme skrz tuto cestovku, můžeme doporučit z osobní zkušenosti.

Invia.cz

Zájezdy do jiných zemí často nakupujeme na Invii, můžeme také doporučit.

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu. Připravili jsme i speciální stránku s vyhledáváním zájezdů.