skvlajka

Lignano Hotel Italia Palace

hotel Italia Palace

Italia Palace je luxusním hotelem umístěným ve velké historické vile. Uspokojí všechny náročné klienty, kromě běžného vybavení obsahuje navíc střešní terasu a lázně.

www: http://www.hotelitaliapalace.it/cs/

Další odkazy: Rezervace hotelu a více fotek

Lokalita:  Lignano Sabbiadoro

Wifi: bezplatné

Od pláže: cca pět minut chůze, hotel vlastní sokromou pláž

Klimatizace na pokoji: ano

Bazén: v hotelu je malinký bazén, dále zde najdete lázně a vířivku

 

Recenze hotelu Italia Palace

Několik hodnocení hotelu Italia Palace nalezitelná na internetu jsme uvedli níže. další najdete zde.

(1) Hotel je velmi elegantně a luxusně zařízen. Restaurace na střeše hotelu s výhledem na moře kde se podává ráno snídaně je úžasná.

(2) I když oficiální checkin je až odpoledne, tak nás ubytovali hned ráno jak jsme přijeli a byli velmi ochotní. Vybavení pokoje včetně ručníků, pantoflí a dalšího vybavení je perfektní. Jídlo úžasné s velkým výběrem.

(3) Mám bezlepkovou dietu - personál mi velmi pomohl s výběrem správné stravy. Díky moc.

(4) Jedinečný hotel, do kteréh ose ráda vracím. Vybavebí hotelu i personál jsou skvělé. Číšnici velmi ochotní a usměvaví.

 

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu. Připravili jsme i speciální stránku s vyhledáváním zájezdů.