skvlajka

Ubytování Lignano

Hotely Lignano

My jezdíme do Itálie s Italieonline.eu. Do jiných destinací často využíváme také agenturu Invia.cz. Obě mají pěkně udělané webstránky kde nakupujeme zájezdy online.

Hotely v Lignanu

Počet hotelů v Lignanu není velký, ale určitě si vyberete. Hotely je také možno rezervovat dobře napřímo přes Booking.com. Zřídili pro Lignano dokonce speciální stránku s nabídkou hotelů včetně zobrazení na mapě. Bohužel se jedná o hotely jak v Lignanu, tak v Bibione.

Mám s tímto způsobem rezervace hotelů zkušenosti a mohu je doporučit. Obrovskou výhodou je, že se na Booking.com rovnou dočtete i reálné reference lidí, co v daném hotelu bydleli.

Bungalovy v Lignanu

Za Bungalov je označovaná zpravidla samostatná stavba – malý domek. Lignano je na tento typ ubytování specialista a domků v různých cenových kategoriích zde najdete hodně.

Apartmány v Lignanu

Apartmánů je po celém Lignanu relativně velké množství. Můžete si vybrat podle ceny od jednodušších a levnějších až po luxusně zařízené a samozřejmě také dražší. Cena se liší také dle lokality.

Pokud si nebudete objednávat rovnou celý zájezd, ale jen apartmán, pak doporučuji vybírat na invia.cz na stránce s Ubytováním. Zvolíte si zemi Itálie, oblast Benátská Riviéra, město Lignano a typ objektu Aparmány nebo Apartmánové domy.

Kempy v Lignanu

V Lignanu fungují minimálně tři zajímavé kempy:

Campeggio Sabbiadoro

Počet hvězdiček: *** Oficiální web: http://www.campingsabbiadoro.it/

Možnost rezervace kempu přez Booking.

Campeggio Pino Mare

Počet hvězdiček: **** Oficiální web: http://www.campingpinomare.it/

Lignano Girasole Park

Počet hvězdiček: ** Oficiální web: http://www.campinggirasole.com/

 

Bohužel nepatříme mezi „kempisty“, proto je tato stránka tak chudá na obsah. Pokud k tomuto tématu máte bližší informace než my, neváhejte nám napsat, rádi váš text zveřejníme.

Napište nám svůj postřeh

Kam dál

 
 

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu. Připravili jsme i speciální stránku s vyhledáváním zájezdů.