skvlajka

Trhy

Trhy v Lignanu

Jedná se o klasické italské trhy, které migrují, a každý den je najdete v jiném městě. V Lignanu jsou každé pondělí.

Procházka italským trhem je zážitek sám o sobě. Překřikování jednotlivých prodavačů, stánky s lokálními sýry a uzenými pochutinami, které ucítíte již z dálky. Najdete zde klasické potraviny, květiny, mořské ryby, spodní prádlo, oblečení, obuv ale i suvenýry, voňavky, kuchyňské potřeby, plážové vybavení či hračky.

Pokud umíte smlouvat ohledně ceny, hodí se vám to.

Napište nám svůj postřeh

Kam dál

 
 

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu. Připravili jsme i speciální stránku s vyhledáváním zájezdů.