skvlajka

Termální lázně

Termální lázně Lignano

Lázně se nacházejí v části Lignana Riviera obklopené lesem. Lázně se specializují na léčbu dýchacích a skeletově-svalových problémů s pomocí písku a mořské vody. Této metodě se říká Talassoterapie. Metoda je vhodná pro léčku pohybového aparátu a dýchacího ústrojí. Využívá se jí ale i úspěšně při léčbě kůže a pro léčbu estetických defektů. Najdete zde centrum estetické medicíny a programy péče o pleť.

Oficiální stránky lázní: http://www.termedilignano.it/

Napište nám svůj postřeh

Kam dál

 
 

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu. Připravili jsme i speciální stránku s vyhledáváním zájezdů.