skvlajka

Golfový klub

Golfový klub Lignano

Golfový klub byl založen v roce 1995 a je otevřen pro členy i hosty. Klub disponuje 18-ti jamkovým hřištěm, barem, restaurací, šatnou, obchodem s golfovým vybavením. Můžete si najmout trenéra, vstup do klubu pro hosty stojí 70Eur na den.

Vyzkoušeli jste tento Golfový klub? Napište nám, vaši recenzi rádi zveřejníme.

Oficiální web klubu: http://www.golflignano.it/

Napište nám svůj postřeh

Kam dál

 
 

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu. Připravili jsme i speciální stránku s vyhledáváním zájezdů.