skvlajka

Beach arena

Velká sportovní aréna zejména pro sporty na pláži. Hrají se zde amatérské turnaje v plážovém volejbalu, fotbalu, ragby, tenisu a nohejbalu. Ale také profesionální turnaje v turnaje v plážovém volejbalu, fotbalu a tenisu.

Pořádají se zde také večerní vystoupení a koncerty kapel.

Navštívit můžete také dvě velké události, které se konají každoročně:

  • INTERNATIONAL BEACH RUGBY CUP, organizavaný “Forum Iulii Rugby Club”
  • BEACH SOCCER, organizovaný “A.P.D. Ludos”

Napište nám svůj postřeh

Kam dál

lignano-arena

 
 

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu. Připravili jsme i speciální stránku s vyhledáváním zájezdů.