skvlajka

Aquapark Aquasplash

Aquasplash Aquapark

Místní aquapark v Lignanu je výborný. Vstupenka pro dospělé stojí 21Eur a pro děti 16Eur + počítejte nějaké drobné na půjčení lehátek a občerstvení. Návštěva odpoledne po druhé hodině je o něco levnější. Otevírací doba je od 10 do 18hodin a park je otevřen od konce května do září. Parkování je zdarma na velkém parkovišti hned vedle vstupu.

Najdete zde klasické atrakce jako skluzavky a tobogány různých délek, ale i neobvyklé atrakce, které ani neumím popsat. Vyžijí se i malé děti v brouzdalištích, malých skluzavkách a vodních hřištích.

Netradiční atrakce jsou například vodní překážková dráha podobná populárnímu pořadu „Drtivá porážka“. Pro milovníky adrenalinu doporučuji atrakci „Banzaiii“, „Kamikaze“ nebo provazovou pyramidu nad bazénem. Tohle může být spíše adrenalin pro rodiče – představte si, že váš šestiletý syn šplhá do desetimetrové výšky po konstrukci z lan, spolu s dalšími padesáti dětmi a puberťáky a pod ním je hluboký bazén.

V areálu je k dispozici několik bufetů s rychlým občerstvením nebo rychloobrátková jídelna.

Jediné co nebylo nijak příjemné, jsou turecké toalety.

Více se můžete dočíst na aquasplash.it.

Napište nám svůj postřeh

Kam dál

 
 

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu. Připravili jsme i speciální stránku s vyhledáváním zájezdů.